Jesteśmy w całej Polsce

Kontakt

Podstawimy Tobie auto pod dom lub zostaw swoje bezpiecznie na naszym  parkingu

TEL: + 48 692 859 419

E-MAIL: info@jachtemwgory.pl

Przyjmujemy płatności kartą

Follow Us

Show More
  • Facebook Reflection
  • Instagram Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna

© 2019 by Jachtem w góry  - wypożyczalnia kamperów na zimę 

1/87

jachtem w góry

--  LUXURY CAMPING  -- 

WELCOME ON BOARD

Czy można pojechać jachtem w góry?

Z nami tak! Nie tylko w góry, ale naszymi luksusowymi samochodami zwiedzisz całą Polskę i dotrzesz w każdy zakątek Europy, nie martwiąc się o nocleg, bo jutro zaśniesz tam gdzie masz na to ochotę. 

Możesz sam albo z całą rodziną. Tak! z całą rodziną bo u nas może podróżować z Tobą Twój pupil.

O poranku pyszne śniadanie z Twoim ulubionym widokiem i  czas ruszać w dalsze podróże.

Prowadzimy kompleksowy wynajem camperów i wynajem samochodów turystycznych całorocznych.

Pasjonaci górskich krajobrazów doskonale znają zalety turystyki mobilnej. Swobodne przemierzanie szlaków i zdobywanie szczytów znacznie oddalonych od siebie to wspaniała aktywność. Wymaga ona jednak przemieszczania się i organizowania noclegów w różnych miejscach. W lecie wystarczy zabrać ze sobą namiot, który umożliwi odpoczynek niemal w dowolnej lokalizacji. Co jednak zrobić, kiedy temperatury spadną? Wypożyczenie kampera na zimę zapewni wygodę podczas snu i idealne warunki termiczne. Ważne jest, żeby dokonać wyboru odpowiedniego modelu. Samochód Marco Polo na wynajem to pojazd, który umożliwi zorganizowanie przyjemnej, bezpiecznej i wygodnej podróży.

 

Wypożyczalnia kamperów Marcedes Marco Polo i VW California 

Pojazdy zapewniające wygodny nocleg w ciepłym pomieszczeniu i umożliwiające korzystanie z kuchni to luksus z najwyższej półki. Nie może zatem dziwić, że za jakość tego typu należy dużo zapłacić. Na zakup takiego samochodu mogą pozwolić sobie jedynie najlepiej sytuowane osoby. Trzeba się bowiem liczyć z wydatkiem rzędu minimum 300 000 zł. Nie ma jednak konieczności stawania się właścicielem auta, by móc z niego korzystać. Rozwiązaniem jest wypożyczenie Marco Polo. Niewysokie koszty sprawiają, że niemal każdy jest w stanie skorzystać z walorów auta, by móc cieszyć się niezapomnianą wyprawą z wygodami. Najem Mercedesa w niskiej cenie to szansa na zorganizowanie wyjątkowo przyjemnej wycieczki górskiej w trakcie mroźnej pory roku. Nie trzeba już obawiać się wychłodzenia i przeziębienia.

WYNAJEM KAMPERA - ODKRYWAJ POLSKĘ

WYNAJEM KAMPERA - ODKRYWAJ EUROPĘ

Sprawnie i bezpiecznie poznaj naszą Polskę, odwiedzaj ciekawe regiony, nikomu nie znane zakątki. A na koniec dnia wybierz miejsce w którym rozbijesz swój obóz.

 

 Słoneczna Chorwacja, Włochy, Grecja? A może Hiszpania i Gibraltar? Dokąd pojedziesz zdecydujesz sam. Wypad na narty na Słowacji ze znajomymi - to teraz takie proste. Niezapomniane rodzinne ferie.  

Opinie

"Pełen profesjonalizm oraz miła obsługa firma na 5"

Jakub