Jesteśmy w całej Polsce

Podstawimy Tobie auto pod dom lub zostaw swoje bezpiecznie na naszym  parkingu

Kontakt

TEL: + 48 692 859 419

E-MAIL: info@jachtemwgory.pl

Przyjmujemy płatności kartą

Follow Us

Show More
  • Facebook Reflection
  • Instagram Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna

© 2019 by Jachtem w góry  - wypożyczalnia kamperów na zimę 

Kamper na zimę - wypożyczalnia kamperów na zimę

Wycieczki górskie w mroźnych okresach? Komfortowe długie podróżowanie, kiedy na zewnątrz termometry wskazują ujemne temperatury? Tak, to możliwe. Kamper na zimę to idealny sposób zarówno na swobodne przemieszczanie się, jak i wygodne noclegi, nieograniczone możliwości gotowania i ochrona przed chłodem. To pojazd, który zapewnia optymalne warunki termiczne. Wydajny system ogrzewania gwarantuje ciepło, które zostaje wewnątrz dzięki wysokiej jakości warstwie izolacyjnej. Wypożyczenie kampera na zimę to olbrzymi luksus dla kierowcy.

Auto idealnie sprawdza się na różnych rodzajach nawierzchni, świetnie trzyma się drogi, a także zapewnia udany wypoczynek. Żeby jednak móc cieszyć się tymi zaletami, należy wybrać odpowiedni model. Mercedes Marco Polo to samochód, który zapewni przyjemność jazdy. Równocześnie jego użytkownicy – dzięki skutecznej ochronie przeciw przenikaniu chłodnego powietrza – zapomną, że wycieczka odbywa się zimą, a za oknem panuje mróz. Nie trzeba od razu kupować własnego auta, by korzystać z takiego sposobu podróżowania poza sezonem letnim. Zimowe wypożyczalnie kamperów umożliwiają najem pojazdu w rozsądnych cenach. Dzięki temu każdy może sobie pozwolić na zorganizowanie niezapomnianej wyprawy w luksusowych warunkach.

Najem Kampera na zimę  – bezpieczne warunki mieszkalne to podstawa

Podróżowanie w trakcie sezonu letniego nie przysparza zbytnich trudności. Za oknem panują wysokie temperatury, które umożliwiają spędzenie nocy nawet w namiocie. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, kiedy wyprawa zaplanowana jest na mroźniejszą porę roku. Największe wyzwanie stanowią wycieczki, które nie uwzględniają nocowania w jednym hotelu i nastawione są na codzienne przemierzanie dużej liczby kilometrów.

Często na trasie może zabraknąć zorganizowanych miejsc noclegowych. W takim przypadku korzystne będzie wypożyczenie kampera na zimę, takiego jak Mercedes Marco Polo. Największą jego zaletą jest wysoki stopień ochrony przed chłodem – najistotniejszy parametr, jakim powinno odznaczać się tego typu auto. To dzięki niemu strefa mieszkalna zapewnia możliwość spędzenia mroźnych dni w komfortowej atmosferze.

 

Profesjonalna wypożyczalnia kamperów na zimę oferuje najem pojazdu, którego wszystkie ściany zostały wykonane ze specjalnych materiałów: lekkich, a jednocześnie wykazujących zadowalający współczynnik izolacji termicznej. Dzięki temu nie wpuszczają one zimnego powietrza, a ich wewnętrzna warstwa może zatrzymać ciepło nagromadzone w środku. Okna odgrywają olbrzymią rolę w utrzymaniu odpowiedniego poziomu temperatury. W modelu Marco Polo odznaczają się one wysoką szczelnością.

Ogrzewanie podczas postoju

Marco Polo to pojazd, który ma świetne parametry izolacyjne, skutecznie zatrzymuje ciepło w środku i nie wpuszcza zimna z zewnątrz. Żeby jednak pożądana temperatura mogła w ogóle zaistnieć wewnątrz samochodu, potrzebne jest optymalne ogrzewanie. Zimowe wypożyczalnie kamperów proponują ten model Mercedesa ze względu na fakt, że – poza standardowym systemem nawiewu podczas jazdy – jest on dodatkowo wyposażony w ogrzewanie postojowe. Nie bez znaczenia są także podgrzewane fotele, które znacznie poprawiają komfort podróżowania. Marco Polo to zatem idealny kamper zimą, który umożliwia przemieszczanie się i spanie w przyjemnym cieple, kiedy za oknem panuje mróz. 

Wypożyczenie kampera na zimę - praktyczność podczas podróży

Poza warunkami termicznymi należy również zwrócić uwagę na komfort części mieszkalnej, jaki dany pojazd zapewnia. Marco Polo to optymalny wybór również pod tym względem. Wypożyczalnia kamperów na zimę poleca ten model ze względu na bogate wyposażenie, które wpływa na olbrzymią wygodę podróżowania.

Najem kampera na zimę to zapewnienie sobie odpowiednich warunków mieszkaniowych i wygodnego nocowania. Dostępna w modelu Marco Polo przestrzeń wypoczynkowa świadczy o prawdziwym luksusie. Swobodne stanie i rozprostowanie pleców nie stanowi trudności.

 

Auto posiada cztery wygodne miejsca noclegowe, które pomogą zregenerować siły po aktywnym dniu. Pojazdem może podróżować aż siedem osób.  Wewnątrz znajdują się liczne schowki oraz wysuwane szuflady, które pozwalają na przechowywanie przedmiotów osobistych, a także uchwyty na napoje. Strefa mieszkalna wyposażona jest także w lampki, które umożliwiają czytanie przed snem. Warto również wspomnieć o ładowności pojazdu. To aż 660 kg! Wszystkie te cechy sprawiają, że Marco Polo to nie tylko praktyczny kamper zimą, ale również miejsce przyjemnego odpoczynku.

Komfort jazdy - zimowa podróż kamperem

Mercedes to marka, która zapewnia olbrzymią radość z prowadzenia każdego swojego modelu. Zimowe wypożyczalnie kamperów polecają Marco Polo, które jest autem zachwycającym płynnością ruchu i możliwościami jezdnymi. Jest to istotne podczas wyjątkowo długich wycieczek, które wymagają przemierzania dużej liczby kilometrów. Odczuje to przede wszystkim kierowca.

 

Samochód został wyposażony w jednostkę napędową o pojemności 2143 cm3. To aż 190 KM, które napędzają ten "dom na kółkach". Przekłada się to na imponującą dynamikę jazdy, zadowalające przyspieszenie, a także olbrzymią siłę. Dzięki temu pojazd może dodatkowo ciągnąć przyczepę o masie 750 kg bez hamulca oraz 2500 kg w przypadku modelu wyposażonego w element wytracający prędkość. Jazdę ułatwia szereg dodatkowych ulepszeń, które nie tylko pomagają prowadzącemu, ale przekładają się także na bezpieczeństwo przebywania w kamperze. Należą do nich m.in.: ABS, ESP, ASR, poduszki i kurtyny powietrzne, tempomat, system utrzymywania określonej odległości od pojazdu poprzedzającego, asystent ułatwiający utrzymanie zajmowanego pasa ruchu, układ wspomagający w przypadku występowania wiatrów bocznych czy rozbudowany pakiet pomocy parkowania, który bazuje na kamerach 360 stopni.

 

Wszystko to sprawia, że wypożyczenie kampera na zimę – Mercedesa Marco Polo – to posunięcie, które zapewni ciepło, bezpieczeństwo, przyjemność jazdy oraz olbrzymi stopień komfortu codziennego użytkowania strefy mieszkalnej.